Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2013. Odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez AS, 4 kwietnia 2013 r. o 09:15
mi też o 5 m kwadratowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ff napisał:
wiem ale z kąd wiecie że to jest dobra odpowiedź?
BO POLICZYŁYŚMY, WIĘC TO OCZYWISTE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde mi wyszlo 6 sadzonek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JG napisał:
litrów było 4760 ale ktoś przypomni jakie zadanie było z książkami?
do biblioteki przyszły książki z tego 48 przyrodniczych. jedna trzeci z nich to książki o roślinach reszta to o zwierzętach. książek historycznych było o 5 więcej niż książek o zwierzętach wychodzi 37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z tym szyfrem jak ? odp. była że 2 ? a ten Jurek to miał teraz zmywanie w czwartek ? i jeszcze, jaka Wam godzina wyszła w tym 17 - 17:07 czy 16:59 ??? a ten tekst o tej Modrzejowej czy coś takiego to był historyczny czy popularnonaukowy czy jakiś tam inny ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WZR napisał:
Ej, a książek historycznych było O 5 więcej czy 5 RAZY więcej od tyvh o zwierzętach?
O pięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile książek ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WZR napisał:
Ej, a książek historycznych było O 5 więcej czy 5 RAZY więcej od tyvh o zwierzętach?
O pięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
kurde mi wyszlo 6 sadzonek
mi też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Freeppy napisał:
do biblioteki przyszły książki z tego 48 przyrodniczych. jedna trzeci z nich to książki o roślinach reszta to o zwierzętach. książek historycznych było o 5 więcej niż książek o zwierzętach wychodzi 37
Kurczę... Ja pomnożyłam 32 razy 5... Przeczytałam że było 5 razy więcxej :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym szyfrem to 5 , a godzina 17.07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
a z tym szyfrem jak ? odp. była że 2 ? a ten Jurek to miał teraz zmywanie w czwartek ? i jeszcze, jaka Wam godzina wyszła w tym 17 - 17:07 czy 16:59 ??? a ten tekst o tej Modrzejowej czy coś takiego to był historyczny czy popularnonaukowy czy jakiś tam inny ??
Z szyfrem 5. Jurek w czwartek. Godzina 16:59. Tekst o niej to słownik poprawnościowy chyba, czy jakoś tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy y dałam 25 czy 29 sadzonek mam nadzieje że dalam 25 wrazie watpliwosci mialo być 37 książek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ala napisał:
Z tym szyfrem to 5 , a godzina 17.07
Godzina 16:59 bo 16:40 + 19 min = 16:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi dwa razy więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi 2 razy więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szóstoklasistka napisał:
Z szyfrem 5. Jurek w czwartek. Godzina 16:59. Tekst o niej to słownik poprawnościowy chyba, czy jakoś tak.
szyfr to 5 ale z tym popularnonaukowy to nnie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z siebie zadowolona. Test jak dla mnie był łatwy. Jeśli chodzi o te 3 zadani z matmy to wyszło mi, że 1. trzeba te kilogramy makulatury razy 20 gr i wychodziło 306, 80 zł. To dzieliłam na 12 zł i miałam 25,56666.... i wychodziło, że kupią 25 sadzonek. 2. Z tymi książkami to 1/3 z 48 to 16, a 2/3 to 32. Teraz tylko dodać 5 i mam 37 książek historycznych. 3. To rozwiązałam na 2 sposoby i zawcze pole wychodziło 17m kwadratowych. Potem 17 x 280 l i miałam 4 tysiące coś tych litrów. Proszę napiszcie jeśli źle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co było w tym : z czego został zaczerpnięty ten tekst .... to słownik poprawnościowy czy ksiązka popularnonaukowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test prosty myśle że poszło mi super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 27

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...